Uwaga! Polski bank radzi: „Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę”

W nadchodzący weekend, konkretnie z nocy z 9 na 10 września, mBank planuje przerwę techniczną w celu modernizacji swoich systemów. To kluczowy krok w celu ulepszenia doświadczenia klienta i wzmocnienia bezpieczeństwa operacji bankowych. Oto co musisz wiedzieć:

Fot. Kraków w Pigułce

Zakres Przerwy

Karty

W ramach przerwy technicznej, operacje związane z kartami zostaną czasowo zawieszone. Między godzinami 2:30 a 6:40, klientów banku nie będzie można dokonywać płatności kartą ani wypłacać gotówki z bankomatów. Dodatkowo, transakcje internetowe kartami zostaną wstrzymane do godziny 8:00.

Serwis Transakcyjny i Aplikacja Mobilna

Podobne ograniczenia zostaną wprowadzone w zakresie serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej. W okresie od 2:30 do 8:00, logowanie na konta internetowe oraz mobilne zostanie zawieszone, uniemożliwiając klientom składanie wszelkich wniosków czy zarządzanie swoimi finansami online.

mLinia

Dział mLinia również zostanie wpływ przerwą, uniemożliwiając obsługę operacji w trakcie przerwy, ze względu na brak wglądu w dane klientów związane z bankiem.

Jak Się Przygotować?

Aby zminimalizować ewentualne niedogodności, zalecamy dokonanie wszystkich ważnych przelewów przed planowaną przerwą. Jeśli planujesz aktywności wymagające dostępu do gotówki w weekend, najlepiej wypłacić ją wcześniej, przed rozpoczęciem przerwy technicznej.

Informacje dla Klientów MSP i Korporacji

Klienci korporacyjni oraz obsługiwani w ramach MSP również doświadczą przerwy w usługach. Karty płatnicze oraz możliwość realizacji płatności online zostaną zawieszone w godzinach analogicznych do tych, zaplanowanych dla klientów indywidualnych, tj. 2:30 – 6:40 dla operacji kartowych oraz 2:30 – 8:00 dla transakcji internetowych.

Podsumowanie

mBank zwraca się z prośbą o zrozumienie i cierpliwość w tym czasie. Ta przerwa techniczna jest niezbędnym krokiem w celu dalszego rozwoju i modernizacji systemów bankowych, co w dłuższej perspektywie przyczyni się do zapewnienia jeszcze lepszych, szybszych i bezpieczniejszych usług dla wszystkich klientów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]