Uwaga! Nie będzie można dokonać płatności kartą ani wypłacić środków z bankomatu! Zabezpiecz gotówkę [08.09.2023]

mBank pragnie poinformować o planowanej przerwie technicznej, która zostanie przeprowadzona w weekend z 9 na 10 września bieżącego roku. Przerwa ta jest koniecznością w celu modernizacji naszych systemów, co z kolei przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu korzystania z naszych usług. Oto co musisz wiedzieć, aby być odpowiednio przygotowanym.

Fot. Pixabay

Planowane ograniczenia

Karty

Prosimy zwrócić uwagę, że w godzinach nocnych 2.30 – 6.40, płatności kartami oraz wypłaty gotówki z bankomatów będą niemożliwe. Dodatkowo, zakupy online będą zawieszone w przedziale czasowym 2.30 – 8.00.

Serwis Transakcyjny i Aplikacja Mobilna

W okresie między 2.30 a 8.00 nie będzie możliwe zalogowanie się na swoje konto za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej mBanku. Wspomniany okres obejmuje także czasowe zawieszenie możliwości składania wszelkich wniosków.

mLinia

Pragniemy również poinformować, że podczas przerwy technicznej, nie będziemy mieli dostępu do danych klientów związanych z operacjami bankowymi przez mLinie, co uniemożliwi realizację jakichkolwiek operacji w tym czasie.

Jak możesz się przygotować?

Aby minimalizować ewentualne niedogodności, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie i zrealizowanie wszystkich niezbędnych przelewów. Jeżeli planujesz wydatki w najbliższy weekend, sugerujemy wypłacenie odpowiedniej ilości gotówki przed rozpoczęciem przerwy technicznej.

Informacje dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

Informujemy, że ograniczenia dotyczą również klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacji. Karty nie będą funkcjonować w godzinach 2.30 – 6.40, a zakupy internetowe będą niemożliwe do godziny 8.00.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]