Ostrzeżenie! Nie będzie można dokonać płatności kartą ani wypłacić pieniędzy z bankomatu! Zabezpiecz gotówkę [09.09.2023]

Z myślą o ulepszeniu i zmodernizowaniu swoich systemów, mBank informuje o planowanej przerwie technicznej w najbliższy weekend, z 9 na 10 września br. W związku z tym, niektóre usługi będą niedostępne przez ograniczony czas. Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć i jak się przygotować.

Fot. Pixabay

Ograniczenia w dostępie do usług

Karty

Jeżeli planujesz zakupy lub wypłatę gotówki w nadchodzący weekend, ważne jest, byś wiedział o następujących ograniczeniach:

  • Płatności kartą: Nie będzie można dokonywać płatności kartą oraz wypłacać gotówki z bankomatu w godzinach od 2.30 do 6.40.
  • Zakupy online: W przypadku zakupów w internecie, płatności kartą będą niemożliwe między 2.30 a 8.00.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Podczas przerwy technicznej, pomiędzy godzinami 2.30 a 8.00:

  • Dostęp do konta: Nie będzie możliwości logowania się na swoje konto ani przez stronę internetową, ani przez aplikację mobilną.
  • Wnioski: Klienci nie będą mogli składać żadnych wniosków w tym okresie.

mLinia

W przypadku korzystania z usługi mLinia, warto pamiętać, że:

  • Dostęp do danych: Pracownicy banku nie będą mieli wglądu w Twoje dane związane z bankiem, uniemożliwiając realizację operacji w tym czasie.

Jak można się przygotować?

Aby uniknąć nieprzyjemności, mBank zaleca, aby:

  • Przelewy: Zlecić wszystkie ważne przelewy przed planowaną przerwą.
  • Gotówka: Jeżeli masz plany na weekend, najlepiej jest wypłacić potrzebną gotówkę wcześniej.

Informacje dla klientów MSP i korporacji

Klienci korporacyjni oraz obsługiwani w ramach MSP również napotkają na ograniczenia, podobne do tych, które dotyczą indywidualnych klientów banku:

  • Karty: Nie będą działały w godzinach od 2.30 do 6.40.
  • Zakupy online: Płatności za zakupy w internecie nie będą możliwe w godzinach od 2.30 do 8.00.

Przerwa techniczna ma na celu wprowadzenie ulepszeń, które przyczynią się do jeszcze lepszego i bezpieczniejszego funkcjonowania systemów bankowych. mBank prosi o zrozumienie i zachęca do podjęcia odpowiednich kroków w celu zminimalizowania ewentualnych niedogodności.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]