Przecięte przewody hamulcowe w aucie należącym do kandydata do Senatu

To mogło skończyć się tragicznie. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie przecięcia przewodów hamulcowych w aucie należącym do kandydata do Senatu Marka Łagockiego.

Fot. Shutterstock

Polityk reprezentuje komitet wyborczy o nazwie KWW Pakt Senat dla Obywateli i ubiega się o mandat senatora w okręgu nr 100.

Potwierdzam, prowadzimy postępowanie wyjaśniające dotyczące przecięcia przewodów hamulcowych w samochodzie marki Volvo należącego do kandydata do Senatu – powiedziała PAP oficer prasowa KMP w Koszalinie nadkom. Monika Kosiec. Na razie policja nikogo jeszcze nie zatrzymała i nikt nie usłyszał zarzutów w tej sprawie.

Zdarzenie mogło skończyć się dużo gorzej, ale polityk wyczuł, że z autem coś jest nie tak i nieprawidłowo reaguje na hamowanie.

Marek Łagocki zorganizował konferencję prasową w Koszalinie, gdzie przytoczył opinię z warsztatu, która wskazuje, że nie jest to zwykłe pęknięcie, a przecięcie przewodów. – Mechanicy wypowiedzieli się, że przewody w ten sposób samoistnie nie pękają. (…) Zostały w pionie przecięte prawdopodobnie nożem do tapet, co spowodowało, że przez kilka godzin w ciągu dnia wylewał się płyn hamulcowy z mojego samochodu – przekazał Łagocki na konferencji prasowej.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]