18-letnia Ewelina z Krakowa nie żyje. Odnaleziono ciało nastolatki

Mieszkańcy Krakowa przeżywają chwile głębokiego żalu i smutku, po tym jak nadeszły tragiczne wieści o 18-letniej Ewelinie, która zaginęła 4 września. Dramatyczne wydarzenia tej sprawy przykuwały uwagę całej społeczności, która zjednoczyła się w próbie odnalezienia młodej kobiety. Dzisiaj, niestety, musimy przekazać bolesną prawdę, którą policja potwierdziła portalowi O2.pl – Ewelina nie żyje.

Fot. Krakow w Pigułce

Ewelina, mieszkanka Krakowa, zaginęła w niewyjaśnionych jeszcze do końca okolicznościach. Ostatni raz została zauważona w centrum handlowym Bonarka, usytuowanym przy ulicy Henryka Kamieńskiego. Świadkowie relacjonują, że później młoda kobieta wsiadła do autobusu numer 179, który kursował w kierunku al. Focha. Miała to być dla niej droga powrotna do domu, planowana na godzinę około 21:00. Niestety, Ewelina nie dotarła na miejsce, a jej bliscy, przerażeni brakiem kontaktu, zawiadomili odpowiednie służby.

Ku ogólnemu zaniepokojeniu, przechodzące dni nie przyniosły żadnych nowych informacji o miejscu przebywania Eweliny, intensyfikując jedynie lęk i niepewność. Wielu mieszkańców Krakowa włączyło się w akcje poszukiwawcze, mając nadzieję, że wspólnymi siłami uda się odnaleźć młodą dziewczynę.

W środę, po kilkunastu dniach gorączkowych poszukiwań, Komenda Miejska Policji w Krakowie przekazała tragiczne wieści. „Potwierdzam, że zakończyliśmy poszukiwania zaginionej. Niestety, z tragicznym skutkiem. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. Nie udzielamy żadnych szczegółów” – poinformował z wielkim żalem podkomisarz Piotr Szpiech.

Sprawa śmierci Eweliny jest obecnie przedmiotem intensywnego śledztwa prowadzonego przez prokuraturę. Zostały zaangażowane wszystkie niezbędne siły i środki, aby zebrać jak najwięcej dowodów i wskazówek mogących pomóc w ustaleniu przyczyn tej strasznej tragedii.

Cała społeczność Krakowa jest zszokowana i zrozpaczona tą stratą. Ewelina, młoda dziewczyna stojąca na progu dorosłości, z niespełnionymi jeszcze marzeniami i aspiracjami, została brutalnie i przedwcześnie zabrała od swojej rodziny, przyjaciół i całej społeczności.

W tych ciężkich chwilach, myśli i serca wszystkich mieszkańców są z rodziną i bliskimi Eweliny. Niech spoczywa w pokoju.


Jeżeli masz jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie, skontaktuj się z najbliższą jednostką policji

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]