Uwaga klienci. Polski bank zapowiada przerwę w działaniu usług

Świat finansów stoi w ciągłym ruchu, a dla inwestorów czas to pieniądz. Dlatego ważne jest, aby być świadomym wszelkich planowanych przerw technicznych w aplikacjach maklerskich. Jedna z popularnych platform w Polsce, mBank Giełda, ogłosiła planowaną przerwę techniczną na 14 września, która może mieć wpływ na dostępność ich usług. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące tej przerwy.

Fot. Kraków w Pigułce

Termin Przerwy Technicznej

Przerwa techniczna w aplikacji mBank Giełda odbędzie się 14 września, czyli w czwartek. Czas trwania przerwy został określony na godzinę, tj. od 22:00 do 23:00. To ważne, abyś zaplanował swoje inwestycje odpowiednio, uwzględniając tę przerwę, aby uniknąć ewentualnych niedogodności.

Dostępność Systemu Transakcyjnego eMakler

Należy jednak zaznaczyć, że w czasie planowanej przerwy technicznej nie będzie możliwości logowania się do aplikacji mBank Giełda. Jednak inwestorzy nie muszą się martwić, ponieważ system transakcyjny eMakler pozostanie dostępny. Oznacza to, że wciąż będzie można dokonywać transakcji i zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym, korzystając z alternatywnego narzędzia. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na przerwę w inwestycjach, nawet na godzinę.

Dlaczego Przerwa Techniczna jest Konieczna?

Przerwy techniczne są nieuniknioną częścią każdego systemu informatycznego. Służą one przede wszystkim utrzymaniu i aktualizacji oprogramowania oraz zapewnieniu stabilności i bezpieczeństwa platformy. Choć dla wielu inwestorów może to być kłopotliwe, to jednak takie przerwy są niezbędne, aby uniknąć potencjalnych awarii czy problemów z dostępnością w przyszłości.

Jak Przygotować się do Przerwy Technicznej?

Aby zminimalizować ewentualne niedogodności wynikające z przerwy technicznej, warto rozważyć kilka kroków:

  1. Zaplanuj swoje transakcje: Jeśli masz planowane inwestycje na 14 września, upewnij się, że wykonasz je przed godziną 22:00 lub po godzinie 23:00.
  2. Skorzystaj z alternatywnych narzędzi: Jeśli jesteś aktywnym inwestorem, zastanów się nad korzystaniem z systemu transakcyjnego eMakler w czasie przerwy w aplikacji mBank Giełda.
  3. Monitoruj sytuację: Bądź świadomy możliwych aktualizacji lub komunikatów od platformy. To pomoże ci być na bieżąco z informacjami dotyczącymi przerwy.

Podsumowanie

Przerwy techniczne są nieuniknioną częścią świata finansów online. Planowana przerwa techniczna w aplikacji mBank Giełda na 14 września w godzinach 22:00 – 23:00 może wpłynąć na dostępność tej usługi, ale system transakcyjny eMakler pozostanie aktywny, co pozwoli inwestorom na kontynuowanie swoich operacji. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do tej przerwy, aby zminimalizować ewentualne niedogodności i ciesz się bezpiecznym inwestowaniem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]