W piwnicy domu w Czernikach na Kaszubach odkryte trzecie ciało noworodka

W niewielkiej miejscowości Czerniki na Kaszubach funkcjonariusze policji dokonali makabrycznego odkrycia. W piwnicy jednego z domów znaleziono trzecie ciało noworodka. Jak donosi Maciej Bąk, reporter Radia ZET, wszystkie ciała noworodków zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Fot. Shutterstock

Policja, nie ustając w poszukiwaniach, w dalszym ciągu przeczesuje posesję oraz teren wokół domu. Funkcjonariusze używają specjalistycznego sprzętu, w tym psa tropiącego, aby upewnić się, że żadne dowody nie umkną ich uwadze. Dodatkowo na miejscu używany jest nowoczesny skaner 3D, który pomoże dokładnie zarejestrować stan miejsca zdarzenia.

W tej chwili główną podejrzaną jest 20-letnia kobieta, której postawiono zarzut zabójstwa. Jak podaje Radio ZET, w najbliższym czasie planowane jest również przesłuchanie jej ojca. Motywy oraz okoliczności tych tragicznych wydarzeń są wciąż przedmiotem dochodzenia.

Odkrycie trzech ciał noworodków w jednym miejscu wstrząsnęło lokalną społecznością. Mieszkańcy Czernik są w szoku i z niepokojem oczekują dalszych informacji w tej sprawie. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, a cała Polska łączy się w bólu z rodzinami dotkniętymi tragedią.

Sprawa jest wciąż rozwijająca się, a śledczy dokładają wszelkich starań, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzeń oraz doprowadzić sprawców przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]