Te paznokcie podbijają salony! Najmodniejsze trendy w manicure na jesień 2023

Kiedy dni stają się coraz krótsze, a liście zaczynają powoli zmieniać barwy, wiele z nas chce odświeżyć swój wygląd. Oto najgorętsze trendy w manicure na nadchodzącą jesień 2023!

Fot. Pixabay

1. Kolorystyka natchniona naturą

  • Bordowy mistyk: Głębokie, bogate odcienie bordowego królują w tym sezonie. Przypominają o liściach w jesiennej szacie i dodają paznokciom wyrafinowanego charakteru.
  • Zieleń leśna: Nic tak nie kojarzy się z jesienią jak zapach mokrego lasu. Odcienie zielone, od mchu po ciemniejsze warianty, są hitem tego sezonu.
  • Złoty blask: Wartościowy dodatek do innych kolorów. Używany jako akcent lub główna powierzchnia paznokcia, złoty dodaje blasku i elegancji.

2. Mat i błysk w jednym

Manicure matowy już od pewnego czasu jest obecny w trendach, ale teraz dochodzi do niego błyszczący akcent – na jednym paznokciu lub w postaci delikatnych zdobień.

3. Minimalistyczne zdobienia

  • Geometria: Proste kształty, takie jak linie, kropki czy trójkąty, w połączeniu z głęboką kolorystyką, tworzą nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Transparentność: Przezroczyste paznokcie z delikatnym zdobieniem to subtelny, ale wyjątkowy trend. Często w połączeniu z kolorowymi kropkami lub paskami.

4. Teksturowane paznokcie

  • Manicure welurowy: Paznokcie wyglądają jakby były pokryte miękkim welurem. Efekt ten uzyskiwany jest dzięki specjalnym pudrom lub lakierom z drobinkami.
  • Metaliczne akcenty: Metaliczne folie czy drobinki dodają paznokciom trójwymiarowego charakteru.

5. Naturalne wzory

  • Kamienny marmur: Wyglądające jak prawdziwy marmur paznokcie to efektowny i jednocześnie naturalnie wyglądający trend.
  • Drewniane zdobienia: Wygląd drewna, w szczególności jego słoje, przeniesione na paznokcie, to kolejny hit tej jesieni.

W nadchodzącym sezonie jesieni 2023 moda na paznokciach czerpie pełnymi garściami z natury – zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i wzory. Dla miłośników manicure to wspaniała okazja do eksperymentowania i podkreślenia swojego indywidualizmu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bogaty bordowy kolor, zdecydujesz się na minimalistyczne zdobienia, czy zaskoczysz wszystkich welurowym manicure, pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś czuła się dobrze w swojej skórze… i paznokciach!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]