To nagranie robi furorę w sieci! Odkryła żabę w sałacie zakupionej w Lidlu! [WIDEO]

Każdego dnia w sieci pojawiają się tysiące nagrań, które błyskawicznie zdobywają uwagę internautów. Niektóre z nich dziwią, inne śmieszą, a jeszcze inne wywołują zdziwienie i zaskoczenie. Do tej ostatniej kategorii z pewnością można zaliczyć wideo, które w ostatnim czasie stało się prawdziwym viralem. Jego głównym bohaterem jest… żaba.

Fot. Kraków w Pigułce

Autorka filmu, z zaskakującą dozą humoru, przedstawiła światu niecodzienną niespodziankę, jaką otrzymała przy zakupie sałaty w jednym z popularnych supermarketów. „Żaba w opakowaniu gratis. Brawo Wy! Lidl, co wy na to?” – pytała w opisie do nagrania. Wyraźnie widać było zamknięte opakowanie sałaty, w którym ukrywał się nieproszony gość, a mianowicie żaba.

Takie zaskakujące odkrycie stawia pod znakiem zapytania kontrolę jakości w miejscu produkcyjnym sałaty. Czyżby proces kontroli jakości zawodził? Przecież wszystkie opakowania, zanim trafią do konsumentów, powinny przechodzić rygorystyczną kontrolę na różnych etapach produkcji, zwłaszcza podczas pakowania.

Choć wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, to jedno jest pewne – filmik stał się świetnym materiałem do żartów w sieci. Jak mówią niektórzy internauci: „Chociaż możemy być pewni, że sałata była naprawdę świeża!”. Czekamy na odpowiedź ze strony producenta i sieci handlowej na ten nietypowy incydent. Jedno jest pewne – żaba z pewnością dodała trochę zielonego humoru do dnia wielu internautów!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]