Uwaga klienci tych banków! W weekend szykują się przerwy techniczne

Jak co tydzień, w sobotę i niedzielę banki zapowiadają prace serwisowe oraz przerwy techniczne. W ten weekend sześć instytucji zapowiedziało utrudnienia

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

W ten weekend na utrudnienia powinni przygotować się klienci sześciu banków.

  • Bank Nowy: w sobotę (30 września) w godzinach 9:00-11:00 przeprowadzane będą prace konserwacyjne. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z kart płatniczych oraz w dostępie do bankowości internetowej banku oraz jego oddziału online.
  • Bank Pekao: zapowiedział prace modernizacyjne w sobotę (30 września), w godzinach 7:00-11:00 oraz w niedzielę (1 października), w godzinach 18:00-21:00. Wtedy to mogą wystąpić trudności w dostępie do serwisu Pekao24Makler, aplikacji PeoPay i platformy eTrader Pekao oraz przy składaniu dyspozycji i zleceń w tych serwisach.
  • BNP Paribas Bank Polska: prace serwisowe rozpoczną się już dzisiaj (29 września), o godz. 22.00 i zakończą tuż przed północą. Wtedy to niedostępne będą serwisy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host).
  • ING Bank Śląski: prace serwisowe będą miały miejsce w sobotę niemal przez cały dzień, w godzinach 8:00-18:00. Klienci w tym czasie nie będą mieli dostępu do modułu Makler w bankowości internetowej banku.
  • PKO BP oraz Inteligo: w dwie noce z piątku na sobotę, oraz z soboty na niedzielę, w godzinach 23:00-5:00 będą miały miejsce przerwy techniczne, które obejmą serwis pkobp.pl, inteligo.pl i inne serwisy banku, serwis internetowy i telefoniczny iPKO, aplikację mobilną IKO, funkcję otwartej bankowości, serwis i aplikacji mobilnej iPKO biznes, serwis i aplikację mobilną PKO Junior. Klienci mogą napotkać również utrudnienia dotyczące przelewów i płatności w sklepach internetowych.
Źródło: bankier.pl
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]