Kolejny bank zwiększa opłaty: 20 zł miesięcznie za konto oraz 9 zł za każdą wypłatę!

Kolejne instytucje finansowe wprowadzają wyższe opłaty. Tym razem jest to Credit Agricole, który informuje klientów o planowanych zmianach w kosztach związanymi z prowadzeniem kont.

Fot. Kraków w Pigułce

Credit Agricole wprowadza nowe opłaty, zwłaszcza dla Konta dla Ciebie. Teraz koszt wyniesie 20 zł, chyba że klienci będą mieć saldo co najmniej 1,5 tys. zł (wcześniej 1 tys. zł) lub dokonają 5 operacji kartą czy BLIK-iem (wobec poprzednich warunków – jedna transakcja).

Opłaty za korzystanie z bankomatów innych firm wzrastają z 7 zł do 9 zł. Również inne konta banku doznają zmian cenowych, z opłatami rosnącymi o kilka złotych.

Nie tylko Credit Agricole decyduje się na podwyżki. Bank Ochrony Środowiska podniósł cenę prowadzenia konta z 6 zł do 9 zł, chociaż opłatę można uniknąć wpłacając co miesiąc przynajmniej 1500 zł. Opłaty za przelewy oraz koszty korzystania z kart również wzrosły.

BNP Paribas podjął podobne kroki, podwyższając opłaty związane z kartami debetowymi i innymi usługami, w tym korzystaniem z bankomatów Euronet i wypłatami za granicą.

PKO Bank Polski także wprowadził zmiany w cenniku. Koszty związane z autoryzacją przelewów i korzystaniem z bankomatów innych instytucji wzrosły.

Generalnie, wiele banków dokonuje teraz rewizji swojego cennika, co świadczy o trendzie wzrostu opłat w sektorze bankowym.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]