Dobra wiadomość dla kierowców! Zmiany i udoskonalenia w popularnej aplikacji

Aplikacji Yanosik nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza kierowcom. Teraz dodano w niej nową aktualizacje, która będzie ogromnym ułatwieniem i zapewni bardziej komfortową jazdę

Fot. Pixabay

Moduł Yanosik Traffic wprowadza kilka udoskonaleń i nowości, które są już dostępne do pobrania. Jedną z nich jestvdostęp do najważniejszych informacji o utrudnieniach na trasie. Użytkownicy aplikacji będą otrzymywali informację w szybkim tempie o robotach drogowych, wypadkach, zablokowanych wjazdach i zjazdach, zablokowanych drogach, zwiększonym natężeniu ruchu, zagrożeniach oraz o innych utrudnieniach. Takie informacje pochodzić będą od operatorów dróg w tym GDDKiA oraz Zarządów Dróg w największych miastach.

Ponadto, algorytmy aplikacji wyszukują informacje, które są spersonalizowane dla każdego kierowcy, uwzględniając i analizując historię tras. W ten sposób użytkownicy nie otrzymają niepotrzebnych informacji z obszaru, w którym nie podróżują.

„Za sprawą modułu Yanosik Traffic nasza nawigacja zyskała nową jakość. Yanosik jest rzetelnym źródłem informacji dla kierowców, o trwających i planowanych utrudnieniach w ruchu drogowym, które znacząco wpływają na przebieg wybranej trasy”. – wyjaśnia Małgorzata Dąbrowska z Yanosika.

Dodaje ona, że na autostradach oraz drogach ekspresowych kierujący pojazdem będą informowani o zdarzeniach z wyprzedzeniem, co pozwoli na zaplanowanie kolejnych manewrów i uniknięcie korków, dzięki wybraniu alternatywnej trasy. Takie rozwiązanie wpłynie na płynność ruchu oraz bezpieczeństwo jazdy.

W aplikacji ulepszona została również funkcja „Trasówka”. Teraz kierowcy będą mieli możliwość dowiedzenia się, za ile kilometrów znajduje się najbliższa stacja paliw ora miejsce obsługi pasażerów. Ponadto będą mieli wgląd w nazwy węzłów i zjazdów z autostrady oraz nazwy miejscowości, które mijają na trasie.

Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego każde utrudnienie uwzględniane w aplikacji będzie miało swoją kartę szczegółów, w której znajdą się takie informacje jak: lokalizacja utrudnienia na mapie, nazwa drogi, jej odcinek i kierunek oraz datę rozpoczęcia i opis utrudnienia oraz ewentualne skutki.

Źródło: dobreprogramy.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]