Kobieta i jej 12-letni syn z ranami kłutymi! Tragedia pod Krakowem

Szokujące zdarzenie mialo miejsce w ostatni czwartek w Zebrzydowicach, pomiędzy Wadowicami, a Krakowem. Matka i jej syn trafili do szpitala z ranymi kłutymi.

Fot. Kraków w Pigułce

Wydarzenie to stało się głośne za sprawą informacji podanej przez lokalny portal wadowice24.pl. Z doniesień, które dotarły do mediów, wynika, że zarówno matka, jak i jej 12-letni syn mieli rany kłute w okolicach brzucha, które najprawdopodobniej zostały zadane nożem.

Po zdarzeniu obie ofiary zostały natychmiast przewiezione do szpitala w Wadowicach. Chociaż życie żadnej z ofiar nie było bezpośrednio zagrożone, ze względu na poważny charakter obrażeń, młody chłopiec został przetransportowany do bardziej specjalistycznego szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Tymczasem jego matka pozostała pod opieką medyczną w placówce medycznej.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową zastępca prokuratora rejonowego w Wadowicach, prok. Zbigniew Piątek, poinformował, że wobec matki postawiono zarzut próby zabójstwa własnego dziecka. Zawnioskowano też o tymczasowy, trzymiesięczne areszt dla podejrzanej, kiedy wyjdzie już ze szpitala do którego sąd się przychylił.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]