Awaria Messangera. „Skala problemu jest nietypowa”

W dniu dzisiejszym masowo napływają zgłoszenia do serwisu downdetector, o problemach w działaniu facebookowej aplikacji Messanger. Awaria ma jednak nietypowy charakter

Fot. Shutterstock

Jak informuje portal dobreprogramy.pl, dziś aplikacja Messanger sprawia swoim użytkownikom wiele problemów. Dotyczą one wysyłania wiadomości oraz odczytywania grafik i zdjęć. Od wczesnych godzin porannych do serwisu downdetector napływa wiele zgłoszeń dotyczących awarii, jednak, jak zaznacza portal, ma ona dosyć nietypowy charakter.

Jej skala wydaje się nie duża, co może oznaczać, że ogranicza się tylko do niewielkiej ilości użytkowników. Co prawda zgłoszenia napływają z całej Polski, jednak ich liczba do godziny 14:42 wynosiła 239 raportów. Portal sugeruje, że źródłem tego typu problemu może być wadliwa aktualizacja aplikacji.

Zdarza się, że urządzenia instalują nowe wydania aplikacji w nocy, co może potwierdzać wzrost liczby zgłoszeń od samego rana, kiedy to właściciele urządzeń zaczynają zauważać błędy w telefonach lub nietypowe ich działanie. Ponadto, niewielka liczba zgłoszeń może również wskazywać, że problem jest ograniczony jedynie do wybranych modeli telefonów. Na ten moment trudno przewidzieć, jak długo urzytkownicy będą mierzyć się z tym problemem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]