Biedronki przed Sylwestrem będą czynne dłużej. Do której godziny zrobimy zakupy?

Jak informuje sieć Biedronka, w czwartek, piątek oraz sobotę większość sklepów będzie otwarta dłużej. Takie rozwiązanie pokierowane jest komfortem klientów, aby mogli oni zaopatrzyć się w produkty na imprezy sylwestrowe

Fot. Kraków w Pigułce

W dniu dzisiejszym, 28 grudnia, 2500 sklepów Biedronka w całej Polsce będzie czynna do godziny 23:00, a w piątek oraz sobotę swój czas otwarcia wydłuży ponad 3000 sklepów. Jak wyjaśnia Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu w sieci Biedronka, sieć zawsze dba o interesy swoich klientów. W związku z tym zdecydowano na wydłużenie godzin otwarcia sklepów, aby każdy miał możliwość zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne artykuły bez niepotrzebnych zmartwień.

Przypomina również, że w niedzielę 31 grudnia, sklepy Biedronka będą zamknięte. Przed Nowym Rokiem w sklepach sieci na klientów bęzie czekać wiele promocji oraz wyjątkowych ofert, między innymi promocja 2+2 na prażynki, chrupki i chipsy marek Przysnacki oraz Crunchips, a także wszystkie produkty Nic Nac’s.

Dodatkowo, w promocji 2+1 dostępne są smakowite przysmaki takie jak kabanosy Tarczyński, produkty marek Lajkonik, TOP, Wiejskie Ziemniaczki od marki Lorenz oraz Pringles. Natomiast dla rodziców świętujących Sylwestra z dziećmi, napój bezalkoholowy Hellena w różnych smakach jest dostępny w promocji 1+1. Okazje te dotyczą osób posiadających kartę Moja Biedronka.

Źródło: dlahandlu.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]