Weekendowe prace serwisowe w trzech bankach! Klientów czekają utrudnienia

Jak co tydzień kilka instytucji bankowych zapowiedziało, że na nadchodzący weekend zaplanowane zostały prace serwisowe i przerwy techniczne. W związku z tym, wystąpią utrudnienia w dostępie do niektórych usług

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

  • ING Bank Śląski – w godzinach nocnych (0:30-4:30) z soboty na niedzielę (13/14 stycznia) będą miały miejsce prace serwisowe. Jak przekazuje bank, w tym czasie utrudniona będzie obsługa większości funkcji związanych z naszymi kartami w Moim ING i ING Business. Klienci nie będą mogli realizować płatności kartami w Internecie z 3DSecure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych, ubezpieczać kart i nadawać kodów PIN, zamówić kart płatniczych, przypisać kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile, dodać kart z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay) oraz wykonać operacji na rachunku karty kredytowych. Ponadto nie będą działać pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych. Płatności kartą w terminalach płatniczych oraz transakcje w bankomatach będą działały normalnie. Bank radzi aby dokonać wszystkich przelewów oraz płatności poza godzinami prac serwisowych. Dodatkowo, w sobotę (13 stycznia) w godzinach 8.00 -20.00 nie będzie można również skorzystać z modułu Makler w systemie bankowości internetowej.
  • mBank – w poniedziałek (15 stycznia) klienci banku nie będą mogli zalogować się do aplikacji mBank Giełda od godziny 22:00 do północy. Spowodowane to będzie przeprowadzeniem prac rozwojowych systemów banku.
  • Nest Bank – zaplanował prace serwisowe na wtorek, 16 stycznia. W godzinach 0:30-5:30 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą całkowicie niedostępne. Wtedy to klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, skorzystać z BLIKA oraz Visa Mobile, potwierdzić płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, zapłacić w sklepie internetowym korzystając z linka do płatności ani zmienić limitów płatności w bankowości elektronicznej. Będzie można płacić kartą w sklepach stacjonarnych, a bankomaty i wpłatomaty również będą działać normalnie.

Źródło: tvn24.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]