Prace serwisowe w dwóch bankach. Klientów czekają utrudnienia

W najbliższych dniach dwie instytucje bankowe będą prowadziły prace serwisowe oraz przerwy techniczne. W związku z tym klienci będą musieli mierzyć się z utrudnionym dostępem do niektórych usług

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

W Nest Banku trwają prace techniczne, które zakończą się planowo w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:00. Do tego czasu niedostępne dla klientów będą bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna. Nie będzie również można złożyć wniosków o nowe produkty i usługi zamieszczone na stronach www banku. Ponadto bank nie wyklucza, że w poniedziałek także po godz. 8:00 klienci mogą napotkać przejściowe trudności w dostępie do usług, w kontaktach z infolinią lub przy realizacji dyspozycji.

Również ING Bank Śląski będzie w najbliższych dniach przeprowadzał prace modernizacyjne. W nocy z poniedziałku na wtorek (29-30 stycznia) w godzinach 0:30-1:30 klienci nie będą mieli możliwości realizowania płatności kartami w intrenecie z 3DSecure, aktywowania kart, zmieniania limitów transakcyjnych, ubezpieczania kart oraz nadawania kodów PIN.

Ponadto nie będzie można zamówić kart płatniczych, przypisać kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile, dodać kart z poziomu portfeli zewnętrznych, wykonać operacji na rachunku kart kredytowych, a także skorzystać z pożyczek oraz procesów sprzedażowych rachunków bieżących i oszczędnościowych. Standardowo jednak będzie można dokonać płatności w terminalach płatniczych oraz dokonać transakcji w bankomatach.

Źródło: Interia

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]