Obywatel Ukrainy podciął kobiecie gardło w Krakowie, po czym uciekł

W Krakowie doszło do szokującego incydentu, który wstrząsnął lokalną społecznością. W piątek, 2 lutego 2024 roku, w bramie jednego z budynków, kobieta została brutalnie zaatakowana. Sprawca, Leonid H., obywatel Ukrainy, jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Prokuratura Okręgowa w Krakowie podjęła decyzję o umieszczeniu podejrzanego w areszcie tymczasowym.

Fot. Kraków w Pigułce

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie, do tragicznego zdarzenia doszło po kłótni między poszkodowaną a sprawcą. Śledczy ujawnili, że Leonid H. i ofiara znali się przed incydentem.

Ofiara została przyparta do ściany, a następnie napastnik wyciągnął nóż, podciął jej gardło i zadał dwa dodatkowe ciosy w szyję.

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa trafił do aresztu tymczasowego, gdzie czeka na dalsze postępowanie. Prokuratura Okręgowa w Krakowie kontynuuje dochodzenie w tej sprawie, aby w pełni wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego dramatycznego wydarzenia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]