Smutna wiadomość dla fanów „The Office”. Odszedł jeden z aktorów serialu

W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych media społecznościowe obiegła informacja o śmierci brytyjskiego aktora i komika – Ewen’a MacIntosh’a. Był gwiazdą popularnego serialu „The Office”. Odszedł w wieku 50 lat

Fot. Pixabay

Informację o śmierci Ewena MacIntosha pojawiły się w środę, 21 lutego. Potwierdziła je m.in. agencja JustRight Management w mediach społecznościowych.

„Z wielkim smutkiem informujemy o spokojnym odejściu naszego ukochanego geniusza komedii Ewena MacIntosha. Jego rodzina dziękuje wszystkim go wpierającym, szczególnie Domowi Opieki Willow Green. Prywatna uroczystość pożegnalna dla rodziny i bliskich odbędzie się wkrótce”- podano we wpisie na portalu X.

Ewen MacIntosh urodził się 25 grudnia 1973 roku w Merionethshire, w północno-zachodniej Walii. Po ukończeniu szkoły studiował lingwistykę w Edynburgu, a podczas studiów był aktywnie zaangażowany w Edinburgh University Theatre Company (studencki zespół teatralny) oraz The Improverts (improwizowany zespół komediowy). Najbardziej znany był z roli Keitha Bishopa w serialu „The Office”. Wystąpił również m.in. w „Małej Brytanii”, „After Life”.

Aktora w mediach społecznościowych pożegnało wiele znanych osób, m.in. Ricky Geravais – jeden z reżyserów „The Office”, Ed Scott – dyrektor generalny DAB Music.

„Niezwykle smutne informacje. Odszedł bardzo zabawny oraz bardzo samotny Ewen MacIntosh, znany przez wielu jako „Big Keith” z „The Office”. Był niepowtarzalny. Spoczywaj w pokoju.” – pisze Ricky Geravais.

„Jestem całkowicie załamany stratą bardzo dobrego przyjaciela, Ewen’a MacIntosh’a. Mogliśmy widzieć w nim popularną twarz znaną przez miliony jako Keith z „The Office” jednak najbardziej zapamiętam to kim w środku” – wyznaje Ed Scott.

Źródło: eska.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]