Ważna zmiana dla klientów tego banku! Docenią ją zwłaszcza niektórzy

Bankowość mobilna jest niezwykle wygodna, jednak może też stanowić pewne zagrożenia. Jak poinformował mBank, wprowadzone zostały zmiany dla klientów, szczególnie tych, którzy cenią sobie swoją prywatność. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

mBank informuje swoich klientów o nowej, już dostępnej funkcji w aplikacji mobilnej. Ma ona posłużyć szczególnie tych, którzy traktują priorytetowo kwestię prywatności. Pozwoli ona na ukrycie kwot przelewów oraz stan konta przed wścibskimi oczami osób zainteresowanych. Aplikacje mobilne banków są niezwykle przydatne i wygodne, jednak korzystanie z nich w miejscach publicznych może wiązać się z pewnym ryzykiem.

Osoby trzecie bowiem mogą dostrzec pewne informacje, znajdujące się na ekranie naszego smartfona. Dzięki aplikacji można w łatwy sposób ukryć wiele poufnych informacji. W tym celu należy jedynie kliknąć ikonę oka, która dostępna jest w prawym górnym rogu aplikacji, co spowoduje ukrycie informacji takich jak stan konta, inwestycji i oszczędności zarówno na kaflach, jak i na widgetach. Aby kwoty znów zostały ujawnione, należy ponownie kliknąć wspomniane oko.

Źródło: dobreprogramy.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]