Znany sklep spożywczy wycofuje się z Polski. Zakupy zrobimy tylko do niedzieli!

Przez trzy lata Polacy mogli robić zakupy w internetowym sklepie spożywczym Barbora, który działał między innymi w stolicy. Sieć jednak postanowiła wycofać się z polskiego rynku

Fot. Shutterstock

Barbora to znana litewska sieć internetowych sklepów spożywczych, oferująca dostawy do domu. Po trzech latach działalności w Polsce zapowiedziano jednak, że sieć wycofuje się z polskiego rynku. Jak wyjaśnia szef zarządzającej platformą Barbora spółki Radas UAB, Viktoras Juozapaitis, spowodowane jest to wyhamowaniem popytu na usługi dostawy zakupów spożywczych do domów, po okresie pandemii.

„Tempo wzrostu rynku w ostatnich latach nie spełniło naszych oczekiwań, dlatego na tym etapie podjęto decyzję o zaprzestaniu działalności Barbory w Polsce i skupieniu się na działalności w krajach bałtyckich” – dodał.

W komunikacie sieć podaje, że dostawy zakupów z platformy Barbora będą realizowane tylko do najbliższej niedzieli – 3 marca. Internetowe sklepy działały w wielu polskich miastach, w tym w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Katowicach oraz Łodzi.

Źródło: eska.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]