Uwaga klienci banków! Weekendowe przerwy techniczne w pięciu instytucjach

Jak co tydzień, kilka banków ogłasza prace serwisowe i związane z nimi przerwy techniczne. Klienci pięciu banków muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do wybranych usług

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

  • Citi Handlowy: bank informuje, że w najbliższą niedzielę (10 marca) w godzinach 1:00-7:00 mogą wystąpić problemy z płatnościami kartami debetowymi.
  • mBank: prace serwisowe odbędą się w niedzielę, w godzinach 9:00-17:00. Wtedy to ograniczony będzie zakres działania wpłatomatów. Jak wyjaśniono, klienci, którzy w tych godzinach skorzystają z wpłatomatu, muszą liczyć się z tym, że pieniądze zostaną zaksięgowane po zakończeniu przerwy, czyli po godzinie 17:30.
  • Credit Agricole: prace modernizacyjne zaplanowane są od soboty (godzina 1:00) do niedzieli (godzina 1:00). W tym czasie niedostępny będzie kantor. Bank prosi swoich klientów, którzy mają zamiar w najbliższym czasie wymienić walutę, aby zrobili to przed planowaną przerwą lub po jej zakończeniu.
  • Bank Pocztowy: prace techniczne będą miały miejsce w niedzielę, w godzinach 1:00-4:00. Wtedy to mogą wystąpić problemy w dokonywaniu transakcji bezgotówkowych i gotówkowych kartami płatniczymi, w tym transakcji internetowych.
  • BNP Paribas: prace serwisowe w tym przypadku nie odbędą się w weekend, a w nocy ze środy na czwartek, w godzinach 22:00-1:00. W tych godzinach wyłączony będzie serwis www.bnpparibas.pl. Z kolei możliwy będzie dostęp do systemów transakcyjnych, prezentowane będą numery infolinii oraz do zastrzegania kart.

Źródło: Interia

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]