Weekendowe przerwy w wielu bankach! Będzie ograniczony dostęp do usług

W najbliższych dniach kilka instytucji bankowych zapowiedziało prace modernizacyjne, które wiążą się z nadchodzącymi przerwami technicznymi. Klienci muszą przygotować się na spore utrudnienia w dostępie do niektórych funkcji

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

  • BOŚ Bank – prace techniczne będą miały miejsce w najbliższą sobotę w godzinach 0:00-3:00. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z systemu i aplikacji mobilnej BOŚBank24, usługi mojeID oraz TeleBOŚ. Również infolinia będzie dostępna w ograniczonym zakresie.
  • mBank – zapowiedział prace serwisowe na niedzielę (24 marca), w godzinach 2:00-9:00. Wtedy niemożliwe będzie korzystanie z płatności kartą online, zalogowanie się na konto w aplikacji mobilnej oraz internecie, a także składanie wniosków. Będzie można natomiast płacić kartą w sklepach stacjonarnych oraz korzystać z bankomatu.
  • ING Bank Śląski – w nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 0:00-3:00 mogą wystąpić utrudnienia z wpłatami oraz wypłatami gotówki w urządzeniach banku i sieci Planet Cash. Z kolei transakcje we wrzutniach mogą być realizowane w trybie offline.
  • Nest Bank – w najbliższą niedzielę od godziny 0:30 go 6:00 klienci nie będą mogli zalogować się bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, zmieniać limitów w bankowości elektronicznej, korzystać z Blika i Visa Mobile, potwierdzić płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektroniczne, płacić w sklepie internetowym korzystając z linka do płatności oraz zmienić limitów płatności w bankowości elektronicznej.
  • Bank Nowy – na niedzielę, w godzinach 2:00-6:00 zapowiedziano prace serwisowe. W tym czasie klienci mogą mieć problemy w obsłudze kart płatniczych. Mogą też wystąpić przerwy w działaniu bankomatów i wpłatomatów obsługiwanych przez Santander Bank Polska.
  • Toyota Bank – prace techniczne odbędą się w w środę, 27 marca oraz w 3 kwietnia, w godzinach 22:00-23:59. Klienci w tym czasie mogą spodziewać się utrudnień w dostępie do strony www.toyotabank.pl.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]