Nadchodzą przerwy techniczne w bankach! Klienci trzech z nich muszą się liczyć z utrudnieniami

Jak co weekend kilka instytucji bankowych ogłosiło planowane prace serwisowe. Klienci ING Banku Śląskiego, Toyota Banku oraz Banku Pocztowego muszą przygotować się na problemy z dostępem do niektórych usług

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

  • Bank Pocztowy– zapowiedział krótką przerwę przed Wielkanocą. Dziś do godziny 18:00 klienci nie będą mogli korzystać z płatności Autopay w aplikacji mobilnej Banku Pocztowego. Nie będzie również dostępne potwierdzanie płatności kartami (zastąpione są przez potwierdzenia SMS), podgląd i operacje na rachunkach klientów Banku Pocztowego w aplikacjach stron trzecich.
  • ING Bank Śląski – prace serwisowe zaplanowane są na noc z soboty na niedzielę (30/31 marca) w godzinach 23:00 – 5:30. Wtedy to nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING i aplikacji Moje ING mobile, bankowości internetowej ING Business oraz wersji mobilnej. Klienci nie będą również mogli dokonywać płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności kartami w internecie z 3DSecure. Dodatkowo niedostępne będą usługi Autostrady Autopay (automatyczne płatności za przejazdy autostradami) oraz specjalny interfejs PSD2. Nie będzie można także zakupić produktów w Moim ING i na stronie banku.
  • Toyota Bank – w najbliższą niedzielę od godziny 18:00 do 23:59 wystąpią utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, autoryzacji płatności kartowych, usług tzw. szybkich płatności, wyciągów oraz zmian limitów.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]