Przerwy techniczne jeszcze przed świętami w dużym banku! Będą utrudnienia dla klientów

Jak podaje w swoim komunikacie ING Bank Śląski, tuż przed świętami odbędą się planowane prace serwisowe. W związku z tym klienci muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do niektórych usług

Fot. Kraków w Pigułce

ING Bank Śląski informuje, że prace serwisowe odbędą się w nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną (30/31 marca), w godzinach 23:00-5:30. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z bankomatów oraz wpłatomatów, a także z systemów bankowości internetowej ING Business (wraz z wersją mobilną) oraz Moje ING i aplikacji Moje ING mobile.

Mogą wystąpić również problemy dotyczące płatności BLIK, płatności kartami online za pomocą 3DSecure oraz Płać z ING oraz przy przelewach ekspresowych oraz usłudze Autostrady Autopay. Nie będzie można również skorzystać ze ze specjalnego interfejsu PSD2 oraz kupować produktów na stronie www.ing.pl i w Moim ING.

Bank radzi, aby w miarę możliwości wypłacić gotówkę oraz zrobić niezbędne przelewy i zakupy poza godzinami prac serwisowych. Natomiast w sytuacji konieczności zastrzeżenia karty, należy zadzwonić na infolinię pod numerem +48 32 357 00 12.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]