Nadchodzą przerwy w kilku bankach! Klienci muszą przygotować się na utrudnienia

Klika instytucji bankowych zapowiedziało weekendowe prace modernizacyjne. W związku z tym klienci muszą liczyć się z utrudnieniami i przerwami w dostępie do niektórych usług

Fot. Kraków w Pigułce

PKO Bank Polski oraz Inteligo poinformowało o pracach technicznych, które odbędą się w niedzielę, 14 kwietnia, w godzinach 0:00-6:00. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z aplikacji IKO oraz iPKO Biznes mobline, a także z płatności zbliżeniowych telefonem i kodem Blik. Ponadto, w ramach ochrony internetowych płatności kartą 3D-Secure 2 dostępna będzie tylko autoryzacja kodem SMS i PIN-em do karty. Normalnie działać będą płatności kartami w bankomatach i sklepach stacjonarnych.

ING Bank Śląski podał z kolei, że jutro, 13 kwietnia w godzinach 8:00-20:00 niedostępny dla klientów będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej. Również Bank Pocztowy zapowiedział prace administracyjne. Z tego powodu klienci powinni przygotować się na utrudnienia w funkcjonowaniu kart płatniczych.

W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 23:00-3:00 może wystąpić około 35-minutowa przerwa w dokonywaniu transakcji internetowych z wykorzystaniem usługi 3D-Secure. Ponadto w niedzielę od godziny 10:00 do 16:00 nie będzie można wykonywać transakcji internetowych z wykorzystaniem usługi 3D-Secure.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]