Świetna wiadomość dla kierowców! W tych miejscach zatankujemy taniej

Największe sieci stacji paliw w Polsce będą oferować wyjątkowe ceny promocyjne, w związku ze zbliżającym się weekendem majowym. Taniej podróżujący kierowcy będą mogli zatankować między innymi na stacjach Orlen, Moya, Shell, oraz Circle K

Fot. Pixabay

W tym roku podróżując samochodem na majówkowy weekend będziemy mogli skorzystać z wyjątkowych promocji na stacjach paliw. Będą to głównie 20- i 30-groszowe zniżki, choć posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na jeszcze więcej. Jak informuje w swoim komunikacie Orlen, promocja dedykowana jest dla uczestników programu lojalnościowego Vitay, posiadających plastikową kartę lub aplikację na smartfona.

Jak wskazano, każdy uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva), a użytkownikom programu Vitay, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny , przysługują dodatkowe zniżki – rabat wyższy o 10 groszy. Zaznaczono, że maksymalny rabat w trakcie jednego tankowania wyniesie 15 albo 20 złotych. Oferta startuje dzisiaj i potrwa do 5 maja (do północy). Ponadto zniżki przygotowano także dla właścicieli aut elektrycznych. Za każde ładowanie samochodu na stacjach, a także w punktach ładowania Energi, będzie można otrzymać 10-procentowy rabat, w dniach od 1 maja do 5 maja.

Również stacje Circle K będą miały specjalną ofertę dla klientów. Tankujący na stacjach sieci mogą liczyć na 30-groszowy rabat na paliwa standardowe i premium oraz 10-groszowa zniżka na LPG SupraGas będą przysługiwały posiadaczom karty lojalnościowej. Jak przekazała sieć w rozmowie z tvn24.pl, od 30 kwietnia do 5 maja będziemy mogli skorzystać z rabatu 30 gr/l na paliwa standardowe miles® oraz paliwa premium milesPLUS® lub 10 gr/l na LPG SupraGas. Warunkiem jest zatankowanie minimum 20 litrów paliwa z kartą lojalnościową EXTRA, którą można założyć również w momencie płacenia. Należy zaznaczyć, że rabat zostanie naliczony do maksymalnie 50 litrów.

Sieć Moya także zapowiedziała zniżki dla klientów posiadających aplikację Super Moya. Mogą wówczas liczyć na 20-groszowe zniżki na litrze dowolnego paliwa lub LPG albo 10-groszowe rabaty dla pozostałych klientów. Promocja rusza dzisiaj i potrwa do 5 maja. Klienci, którzy z aplikacją Super MOYA kupią dowolnego hot doga lub kawę, będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG. Oferta będzie obowiązywać na stacjach paliw MOYA z ofertą Caffe MOYA.

O własnej promocji informuje również sieć Shell. Klienci za każde tankowanie otrzymają trzykrotnie więcej punktów niż zwykle, a za nie można będzie później odebrać atrakcyjne nagrody. Jak przekazało biuro prasowe spółki, na stacjach obowiązuje promocja „Paliwa Shell V-Power napędzają korzyści” i potrwa ona do 31 maja. Uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart za każde zatankowanie benzyny Shell V-Power 95 albo oleju napędowego Shell V-Power Diesel otrzymują trzy razy więcej punktów niż zwykle: trzy punkty od poniedziałku do soboty oraz aż sześć w niedzielę.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]