Weekendowe przerwy w kilku bankach! Lepiej zawczasu wypłacić gotówkę

Sześć instytucji bankowych zapowiedziało na najbliższe dni prace serwisowe. Klienci, w związku z tym, będą musieli przygotować się na czasowe utrudnienia w dostępie do niektórych usług. Najpoważniejsze przerwy dotyczą PKO Banku Polskiego oraz Banku Pekao S.A

Fot. Kraków w Pigułce

PKO BP: prace techniczne zaplanowane zostały na najbliższą niedzielę (28 kwietnia) od godziny 0:00 do 7:00. Wówczas klienci nie będą mogli skorzystać z aplikacji IKO, w tym płatności zbliżeniowych telefonem oraz kodem Blik. Bez zmian będzie działała płatność kartami w bankomatach i sklepach stacjonarnych. W ramach ochrony internetowych płatności kartą 3D-Secure 2 dostępna będzie tylko autoryzacja kodem SMS i PIN-em do karty.

Bank Pekao S.A: prace modernizacyjne zostały podzielone na klika etapów:

  • w sobotę w godzinach 7:00-18:00 wystąpią trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń na rachunkach inwestycyjnych w serwisie Pekao24, aplikacji PeoPay oraz platformie eTrader Pekao
  • w sobotę od 18:00 do 22:00 nie będzie możliwości skorzystania z Kantoru Pekao24
  • w sobotę od 20:15 do 21:25 wystąpią trudności w składaniu wniosków o pożyczkę „Klik Gotówka”
  • w nocy z soboty na nadzielę w godzinach 22:00 -3:00 nie będzie dostępu do zakładki „Inwestycje”, a także niedostępna będzie zakładka „Oferty i wnioski”, niemożliwy będzie wgląd do historii operacji, wyciągów i sekcji „e-Dokumenty” oraz nie będzie można aktywować usług: Qlips, Autopay i cyfrowej tożsamości PekaoID
  • w nadchodzący poniedziałek od 21:15 do północy będzie miała miejsce przerwa w dostępie do zastrzegania dokumentów tożsamości w serwisie Pekao24, aplikacji PeoPay i na infolinii banku.

Bank BPS: zapowiedział, że w najbliższą niedzielę od godziny 1:00 do 3:00 w nocy mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do usługi Blik.

Nest Bank: prace techniczne odbędą się w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 1:00 – 3:00 w nocy. Wówczas wystąpią utrudnienia w płatnościach Blikiem, jednak nie będą one dotyczyły przelewów na telefon Blikiem.

mBank: w związku z pracami modernizacyjnymi, w nadchodzącą sobotę od godziny 7:00 do 16:00 nie będzie możliwości zalogowania się do eMaklera i maklerskiej aplikacji mBank Giełda.

ING Bank Śląski: zapowiedział prace serwisowe w sobotę od godziny 8:00 do 18:00. Wtedy to niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]