Ważna informacja dla klientów Banku Millenium! Dostępna nowa metoda płatności

Jak informuje bank, dla klientów udostępniona została obsługa odroczonych płatności Blik Płacę Później, które dostępne są w aplikacji mobilnej na Androida. W ten sposób możemy wykorzystać aplikację bankową do odłożenia zapłaty za zakup na później

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

„Blik Płacę Później” to opcja dzięki której możemy odroczyć płatność za zakup do 30 dni. Takie rozwiązanie zostało udostępnione klientom Banku Millenium, a przedstawiciele instytucji podają, że może być ono przydatne zwłaszcza podczas dokonywania zakupów online. Pozwala to na przykład zamówić i przymierzyć kupowane ubranie bez angażowania własnych środków przed ewentualnym zwrotem.

W pierwszej kolejności z takiej opcji mogą korzystać osoby posiadające aplikację banku na Androida, jednak docelowo ma ona trafić również do użytkowników iOS-u. Na ten moment nie podano jednak dokładnej daty. Osoby chcące korzystać z nowej usługi muszą aktywować ją przy pierwszej transakcji.

Jak wyjaśnia bank, wówczas zapada szybko realizowana decyzja kredytowa, a użytkownikowi zostaje przyznany limit od 500 do 4000 złotych. Później oczywiście możemy ją kontrolować, podobnie jak termin spłaty. Należy zaznaczyć, że w przypadku spłacania limitu przyznanego w ramach odroczonych płatności do 30 dni, klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]