Weekendowe przerwy techniczne i utrudnienia w aż 12 bankach! Warto zawczasu się przygotować

Jak co tydzień, niektóre instytucje bankowe zapowiedziały prace serwisowe oraz wiążące się z nimi przerwy techniczne. Klienci muszą przygotować się na utrudnienia i czasowy brak dostępu do niektórych usług

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

W najbliższych dniach klienci 12 banków będą musieli mierzyć się z przerwami technicznymi. Utrudniony może być dostęp do niektórych usług.

 • Bank PKO BP przekazał w komunikacie, że w najbliższą w niedzielę w godzinach 00:00-06:00 klienci nie będą mogli korzystać z serwisu internetowego iPKO oraz płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi Płacę z iPKO. Podano jednak, że wszystkie karty oraz aplikacja IKO będą działać bez zakłóceń.
 • ING Bank Śląski zaplanował dwie przerwy. Pierwsza z nich zapowiedziana została na sobotę w godzinach 8:00-16:00, kiedy to niedostępny będzie moduł Makler w Moim ING. Druga z kolei będzie miała miejsce w niedzielę od godziny 8:40 do 9:40. Wtedy to nie będzie można zlecić ani odebrać przelewu ekspresowego typu BlueCash oraz kupić doładowań gier, multimediów i kart podarunkowych w Moim ING. Druga przerwa
 • mBank informuje, że w najbliższą sobotę od godziny 7:00 do 18:00 odbędzie się przerwa w dostępie do usługi eMakler. Z tego powodu klienci nie zalogują się do niego ani do maklerskiej aplikacji mBank Giełda.
 • Bank Millenium przerwa odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 1:00-4:20. W tym czasie niedostępne będą aplikacja mobilna i Millenet. Bank informuje klientów, że w czasie niedostępności można płacić kartą w punktach stacjonarnych i wypłacić gotówkę z bankomatu. Posiadacze nowej karty powinni ją aktywować przed rozpoczęciem prac serwisowych.
 • Bank BNP Paribas poinformował o pracach zaplanowanych na noc z wtorku na środę. Jak wyjaśniono w komunikacie, 22.05.2024 od godziny 22:00 do godziny 01:00 23.05.2024 serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Podczas przerwy możliwy będzie dostęp do systemów transakcyjnych, prezentowane będą numery infolinii oraz do zastrzegania kart.
 • Velo Bank zapowiedział przerwę techniczną na noc z soboty na niedzielę, w godzinach 23:50 – 8:00. Obejmie ona bankowość internetową, mobilną, Blik oraz opcję płatności kartą online.
 • Credit Agricole zapowiedział, że w nocy z soboty na niedzielę, od 23:00 do 9:00 nie będą dostępne: serwisy CA24 (eBank, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe Przelew Online oraz płatności Blik. W tym czasie klienci również nie będą otrzymywać powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą, a na infolinii banku będzie można jedynie zastrzec kartę. Karty płatnicze w sklepach i punktach usługowych oraz przy wypłacie z bankomatów mają działać normalnie, jednak bank zaleca aby na wszelki wypadek mieć przy sobie gotówkę.
 • Santander Consumer Bank poinformował o pracach serwisowych, które odbędą się w niedzielę od godziny 3:30 do 5:00. W tym czasie klienci będą mogli mieć problem z dostępem do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej.
 • Bank BPH przekazał, że w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi System Bankowości Internetowej będzie niedostępny oraz ograniczone będą informacje o kursach walut od godz. 22:00 w dniu 17-05-2024 do godz. 18:00 w dniu 18-05-2024.
 • Bank Pocztowy podał w komunikacie, że w sobotę w godzinach 3:00-8:00 wystąpi brak możliwości dokonywania transakcji kartą w internecie z usługą 3D Secure oraz brak możliwości dodawania kart do portfela cyfrowego XIAOMI PAY/ GARMIN PAY/ GOOGLE PAY/APPLE PAY.
 • Toyota Bank przeprowadzi prace serwisowe, które rozpoczną się o godzinie 5:00 w sobotę, a zakończą o godzinie 5:00 w niedzielę. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do Systemu Bankowości Elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, Automatycznego Serwisu Telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności.
 • Bank Nowy S.A. podaje, że w najbliższą sobotę w godzinach 00:00-04:30, mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze kart płatniczych.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]