Martwe dziecko i ranna kobieta. Tragedia w Małopolsce

Tragedia w miejscowości Zagórzany w powiecie Gorlickim. Policjanci podjęli zgłoszenie z którego wynikało, że w jednym z domów może znajdować się ranna kobieta. Po wejściu do budynku funkcjonariusze zastali wstrząsający widok.

Fot. Kraków w Pigułce

Dzisiaj o godzinie 13:30 dyżurny gorlickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w m. Zagórzany w jednym z domów może znajdować się ranna kobieta – pisze Małopolska Policja w oświadczeniu.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Po siłowym wejściu okazało się że w domu znajdują się dwie ranne osoby 40-letnia kobieta i 4-letnie dziecko. Pomimo podjętej reanimacji 4-latki nie udało się uratować. 40-latka z obrażeniami trafiła do szpitala – wyjaśniają funkcjonariusze.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Policja wyjaśnia, co wydarzyło się w tym miejscu.

[AKTUALIZACJA] Policję miał wezwać członek rodziny. Obie osoby poszkodowane żyły, kiedy dotarły do nich służby. Do małej dziewczynki wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety poszkodowanej nie udało się uratować.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]