Tragiczne zderzenie samochodu z autobusem. Jedna osoba nie żyje, wielogodzinne utrudnienia

Na tarnowskim odcinku autostrady A4 w kierunku wschodnim doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z autobusem zginęła jedna osoba, a druga została przewieziona do szpitala. W chwili zdarzenia w autobusie przebywali jedynie kierowcy, nie było pasażerów.

Fot. Tarnowska Policja

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 spowodował poważne utrudnienia w ruchu. Jedna osoba zginęła, a druga została ranna i przewieziona do szpitala. Ruch na tym odcinku autostrady odbywa się skrajnym lewym pasem, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności i cierpliwość w tym trudnym czasie.

Autostrada A4 na tym odcinku jest zwężona do jednego pasa ruchu. Ruch odbywa się skrajnym lewym pasem. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin, podczas gdy służby ratunkowe i techniczne pracują na miejscu wypadku.

Policja apeluje, by kierowcy podróżujący w kierunku wschodnim na tarnowskim odcinku autostrady A4 zachowali szczególną ostrożność, stosowali się do znaków i poleceń służb oraz zaplanowali trasę biorąc pod uwagę możliwe utrudnienia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]